logo

Rabbitwedstrijd 01-08-2026

Op zaterdag 1 augustus stond ik voor het eerst aan de start van een wedstrijd in de Rabbit Competitie. Met maar liefst 28 deelnemers stonden de tee’s er goed gevuld bij, en het weer werkte perfect mee: een heerlijke zonnige dag om te golfen.

Niet elke slag ging echter zoals gepland. Mijn allereerste afslag van de dag ging jammerlijk verloren en de bal schijnt tot op heden nog altijd niet teruggevonden te zijn.
Naast de persoonlijke strijd om de punten waren er ook mooie momenten op de baan. Deze editie werden er twee vogeltjes uitgedeeld: Sjoerd Oosterbos en Martin Koekebakker wisten allebei een birdie te scoren. Van harte gefeliciteerd met deze mooie prestatie!

Na mijn wat ongelukkige start viel er gelukkig nog genoeg te herstellen. Sterker nog: uiteindelijk mocht ik zelf met de winst naar huis. De top 3 zag er na afloop als volgt uit:

  • Derde plaats: Robert-Jan Bouma met 21 punten.
  • Tweede plaats: Wietse Schiere met 22 punten.
  • Eerste plaats: ikzelf, met 25 punten.

Dank aan de wedstrijdleiding voor de fijne organisatie en aan de mentoren voor de begeleiding in de flights. En natuurlijk een extra bedankje voor onze flightmentor Monique. Zij vond het best spannend om voor het eerst mentor te zijn, maar deed het echt voortreffelijk.

Groet,

Johan Douma