logo

Nieuws vanuit de club

01 feb 2023

Van de R&H: regelwijzigingen per 01-01-2023

De NGF voert regelmatig wijzigingen door. Vanaf 1 januari 2023 ziet u geen NGF nummer meer op uw pas, alleen een GSN nummer. Dit nummer is een uniek nummer dat altijd aan u is gekoppeld, ook als u op andere golfbanen speelt of hier (buiten) lid wordt.

15 aug 2021

Vertidrainen van de fairways

Zoals jullie waarschijnlijk wel hebben gelezen of gehoord, gaan ze beginnen met het vertidrainen van de fairways. Dit houdt in dat de baan vanaf as dinsdag 17 aug tot en met zondag 22 aug NON-Q zal zijn. Als ze aan het werken zijn op een hole is deze hole ook dicht. Dit wordt aangegeven met een bordje bij de tee afslag. Deze hole mag dan ook niet gespeeld worden. Wel mag men erover lopen om naar de volgende hole te […]

18 apr 2017

Theorie avond 8 mei 2017

Vanuit de Regel & Handicapcommissie is het idee ontstaan om een theorie avond te organiseren voor golfers met een handicap van 30 t/m 54 van onze club. De Regel en Handicapcommissie ziet dit als een opfriscursus. De avond wordt gehouden op maandag 8 mei, aanvang 19.30 uur in het clubhuis (golfbar Mulligan). In de hal van het clubhuis hangt een lijst waar u zich op kunt inschrijven. Er is plaats voor 40 personen deze avond, geef uzelf dus snel op: […]

11 apr 2017

Plaatselijke regel omtrent bewogen bal op de green

Indien de bal van de speler op de green ligt, volgt er geen straf als de bal of de balmerker per ongeluk door de speler, zijn partner, zijn tegenstander, of een van beide caddies of uitrusting wordt bewogen. De bewogen bal of balmerker moet worden teruggeplaatst zoals voorzien in de Regels 18-2, 18-3 en 20-1. Deze plaatselijke regel is alleen van toepassing als de bal of zijn balmerker op de green ligt en de beweging per ongeluk wordt veroorzaakt . […]

Baanagenda
Sluiten
Baanstatus
Sluiten